Вантажні електромобілі: реальність?

Nissan e-NV200Nissan e-NV200 – це функціональний, а також оновлений модифікований фургон з покращеною вантажопідйомністю. Вона досягає 770 кг, що значно переважає своїх конкурентів. Це ще одна модель від Nissan, у якій використовувалася новітня технологія Nissan-Leaf.

Технічне оснащення вантажівки

Тепер фургон може пересуватися ще довше: з новою АКБ ємністю 40 кВТ-год транспортний засіб зможе подолати до 250 кілометрів. Це, безумовно, краще пристосувало вантажівку до її використання. Показники попередньої модифікації (NV200) були на 50% гірші, ніж у нової моделі. А за допомогою швидкісної зарядки європейської мережі (CHAdeMO Quick Charging) власники автомобіля зможуть довше користуватися ним.

Nissan-Leaf використовує таку ж технологію батареї. Варто зазначити, що на вантажопідйомність це не вплинуло, а ось на комфорт – так. Тепер керувати Nissan e-NV200 стало ще зручніше.

Переваги e-NV200 на дорозі

Машина майже безшумна, що означає усунення будь-який вібрацій, коливань, шумів та поскрипувань. Робота двигуна також залишається тихою: після старту він починає поступово прискорюватись. Це ліквідує зайві шуми, а система Hill Start Assist разом з передачею роблять керування фургоном безпечнішим та комфортнішим.

Експлуатація машини

Поріг завантаження становить всього півметра від землі, що допомагає легко завантажувати автівку. З боковими та широкими дверима завантажити машину стає набагато легше та зручніше. Вантаж також можна розмістити, склавши сидіння для переднього пасажира. В вантажівку вмонтовано багато технологічних принад: задня камера, WI-FI, а також інтегрована система навігації. Обсяг для вантажу – близько 4.2 куб.м.

Правильно просуватися по маршруту водіям допомагає система Nissan Connect EV. Також, за допомогою персонального комп’ютера, мобільних пристроїв або інших гаджетів, ви можете відслідковувати та записувати дані на вищезгадані пристрої. Присутня можливість дистанційно визначати клімат-контроль, а також наглядати за рівнем заряду АКБ.

Похожие статьи: